اخبار

دستگاه چاپ سابلیمیشن

دستگاه چاپ سابلیمیشن

دستگاه چاپ سابلیمیشن

دستگاه چاپ سابلیمیشن

متداول ترین مدل دستگاه های سابلیمیشن دستگاه های چندکاره می باشد که از اصناف و شغلهای مختلف این دستگاه را تهیه می کنند و بسیاری از انواع چاپ را می توان با آن انجام داد. بعضی از مشتریان فعالیت تخصصی تری را انتخاب می کنند.

بر فرض مثال صرفا اقدام به چاپ بر روی لیوان می کنند و یا صرفا بر روی اجسام تخت چاپ می زنند. اینگونه افراد با این دستگاه ها بر روی لیوان یا پرس صفحه تخت سر و کار دارند که دستگاه های تخصصی برای یک نوع چاپ می باشد.

گروهی دیگر که حرفه ای ها را تشکیل می دهند و دستگاهی مناسب چاپ های تیراژ و انبوه را طلب می کنند که این دستگاه ها، سابلیمیشن های عریض می باشد. مدیا در آنها به صورت رول قرار می گیرد و عرض چاپ در آنها بالای ۱۰۰ سانتی متراست و سرعت چاپ در این دستگاه ها بسیار بالاتر و بالطبع قیمت دستگاه هم بیشتر است.

دستگاه چاپ ۶ کاره سابلیمیشن کد SUB6

این دستگاه تشکیل شده از برترین ویژگی ها می باشد. از این رو یکی از بهترین ها در سال ۲۰۲۰ به شمار می رود. این دستگاه را می توان از چندین جهات مورد بررسی قرار داد که ابعاد، وزن، منبع تغذیه و… نمونه ای از این موارد هستند.

برای اینکه بتوانید در محل کار خودتان مکان این دستگاه چاپ را مشخص کنید نیاز است تا با ابعاد آن آشنایی پیدا کنید. این دستگاه کاربردی در ابعاد ۵۰۰×۵۰۰×۵۰۰ طراحی شده است. همچنین وزن اختصاص داده شده برای آن ۶۰۰۰۰ گرم می باشد. از این رو در حمل آن با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. منبع تغذیه ای که باعث راه اندازی این دستگاه می شود، برق شهری است.

کاربرد این دستگاه

  • ماگ های سرامیکی امروزه طرفداران زیادی را به خود پیدا کرده که چاپ بر روی آن ها با استفاده از همین دستگاه انجام می گیرد.
  • همچنین آن دسته از روتختی هایی که زیبایی خاصی را به خود اختصاص داده اند، با این دستگاه است.
  • بعضی از خانه ها با استفاده از روش های کاملا نوین به زیباسازی خانه های خود پرداخته اند. کاشی های طرح دار از این موارد می باشد که این طرح ها را می توان با این دستگاه چاپ انتقال داد.
  • همچنین لوگوها و شماره هایی که بر روی لباس های ورزشی هک شده اند، با استفاده از این دستگاه چاپ سابلیمیشن هستند.

دستگاه دو هد چاپ سابلیمیشن

دستگاه دوهد  یکی از بهترین دستگاه ها جهت چاپ ترانسفر روی انواع پارچه های پلی استر است.

ضمن اینکه از این دستگاه دوهد جهت چاپ به روی کاغذ سابلیمیشن استفاده می شود و توسط دستگاه کلندر و یا پرس حرارتی طرح بصورت رول و یا شیت برش خورده از روی کاغذ به روی پارچه انتقال می یابد.

از این سیستم جهت چاپ شال و چاپ روسری ، پارچه های روتختی ، رومبلی ، پرده ، تابلو فرش ، پرچم تبلیغاتی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

عرض چاپ این دستگاه ۱۸۰ سانتیمتر میباشد.

دارای ۲ عدد هد جدید اپسون ۴۷۲۰ یا ۳۲۰۰ می باشد.

دستگاه دوهد  ساخت شرکت signstar چین می باشد.

این دستگاه، مجهز به ۲ هد جدید اپسون سری ۴۷۲۰ است که از تکنولوژی TFP بهره می برد و سریعترین هد اپسون تاکنون محسوب می شود.

برای ساخت این دستگاه دوهد چاپ سابلیمیشن از لحاظ نرم افزاری و قطعات الکترونیکی تا بخش های مکانیکی و و رول جمع کن ها، به طور ویژه برای چاپ کاغذ رول سابلیمیشن طراحی شده است.

این دستگاه دوهد چاپ سابلیمیشن، دستگاه اکوسالونت نیست که تبدیل شده باشد برای استفاده سابلیمیشن.

کلیه طراحی این دستگاه دوهد چاپ سابلیمیشن جهت استفاده در سیستم سابلیمیشن می باشد.


حتما بخوانید:

مزیت چاپ سابلیمیشن

 روش کار چاپ سابلیمیشن  به چه شکل است؟

پرینترهای سابلیمیشن


بازگشت بە لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *