آموزش

انواع مهر

انواع مهر

چه مهری برای چه کسی مناسب است ؟

یکی از سوالهایی که بسیاری از ما دارند این هست که انواع مهرهای مختلف که به مشتری اعلام می شود از چه نظر با یکدیگر تفاوت دارند و مهر مناسبی که من بتوانم از آن بهترین استفاده را ببرم کدام یک می باشد ؟

در این پست سعی میکنیم به همراه تصویر انواع مهر را برای شما مشتریان وفادار زودمهر معرفی نماییم تا بتوانید راحت تر انتخاب نمایید و از خرید و سفارش خود لذت ببرید.

انواع مهر فوری در جاویدان به شرح ذیل می باشد :

۱- مهر ژلاتینی ساده

۲- مهر ژلاتینی اتومات

۳- مهر اتومات لیزری

۴- مهر اتومات برجسته

۵- مهر برنجی

انواع مهر

تفاوت مهرهای فوری که بالا ذکر شد از لحاظ نوع ساخت می باشد.

۱- مهر ژلاتینی ساده

مهر ژلاتینی ساده ساده ترین نوع مهر می باشد و برای استفاده از آن نیاز به استامپ میباشد. این مهر ارزانترین مهر موجود میباشد. اگر نیاز به مهری دارید که از آن خیلی استفاده نخواهید کرد و یا دنبال سفارش یک مهر مقرون به صرفه هستید این بهترین گزینه هست.

۲- مهر ژلاتینی اتوماتمهر جیبی ژلاتینی مستطیل Colop Pocket Stamp Plus 30

مهر ژلاتینی اتومات همان مهر ژلاتینی میباشد فقط نیازی به استامپ ندارد و در اصطلاح استامپ سرخود می باشد. هنوز هم خیلی از مشتریها در هنگام تماس با ما از این گونه مهرها با نام مهر دکتری استفاده میکنند. قیمت این گونه مهرها مناسب هست و در نه خیلی بالا هست و نه خیلی پایین و مناسب کسانی هست که در طول روز بالای دو بار از مهر استفاده میکنند و دوست دارند که از استامپ جدا بی نیاز باشند و مدت زیادی بتوانند از یک مهر استفاده کنند. شما میتوانید به راحتی ژلاتین مهر اتومات خودرا تعویض نمایید. و همچنین جوهر آنرا شارژ نمایید. اینگونه مهرها میتوانند با جوهرهای رنگی متفاوت ساخته و استفاده شوند. البته استاندارد روی تمامی مهرها در مرحله اول آبی هست ولی رنگهای متنوع و زیبایی نیز هست که میتوانید از آنها استفاده کنید تا مهر زیباتری داشته باشید.

۳- مهر اتومات لیزری

مهر اتومات لیزری یا مهر نوری جدیدترین نوع مهر میباشد که در آن به جای ژلاتین از پلیمر استفاده میشود و کیفیت و ماندگاری بیشتری نسبت به مهر ژلاتینی دارد. این مهر برای کسانی که به طرح خود اهمیت میدهند و کسانی که دنبال یک مهر هستند که یک عمر از آن استفاده کنند مناسب می باشد. کیفیت خطوط در این گونه مهرها فوق العاده هست. از رنگهای مختلفی میتوان در جوهر مهر اتومات لیزری استفاده کرد و لازم نیست حتما آبی باشد. اینگونه مهرها حتی قابلیت ساخت مهرهای رنگی را نیز دارند و با نام مهر لیزری چندرنگ عرضه میگردند.

https://javidangroup.com/product/%d9%85%d9%87%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d8%ac%d8%b3%d8%aa%d9%87-aidin-press/

انواع مهر

۴- مهر اتومات برجسته

مهر اتومات برجسته یا مهر فلزی که اغلب به عنوان مهر دفترخانه معروف است و شامل دو کلیشه نری و مادگی و یک دستگاه می باشد. امروزه بسیاری از شرکتها نیز از اینگونه مهر استفاده میکنند. مهر اتومات برجسته مناسب کسانی هست که دوست دارند یک مهر خاص داشته باشند و علاوه بر آن نکات ایمنی هم برای آنها حائز اهمیت می باشد. شاید گواهینامه صادر میکنید یا دفترخانه هستید پس این مهر مناسب شما می باشد.

۵- مهر برنجی

مهر برنجی به مهرهای کوچکی که حروف و علائم به وسیله دستگاه حک بر روی آن نقش میبندد گفته می شود. اگر به بانک مراجعه کردید و گفتند باید برای خود مهر برنجی تهیه کنید این مهر مناسب شماست.

انواع مهر

بازگشت بە لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *